Żywe kolory – w stronę planety

Odkryj rozwiązania, które wywróciły świat ośrodków targowych, wystawienniczych i eventowych do góry nogami. Przyłącz się do nas i zobacz, jak eko, wolne od lateksu, wykładziny eventowe zrewolucjonizowały myślenie o projektowaniu i budowaniu stoisk targowych, scen, wystaw etc. To Twoja stać się częścią wielkiej zmiany, jeśli chodzi o wykorzystywanie rozwiązań chroniących planetę, ograniczających koszty wywozu odpadów.

 

PROJEKTY – EUROPA

VIV Europe łączy ludzi na zrównoważonym terenie

VIV Europe to okazja dla profesjonalistów zajmujących się hodowlanymi zwierząt do spotkania, omówienia najlepszych praktyk i omówienia innowacji branżowych. Jaarbeurs Utrecht w Holandii był tym razem ich miejscem. Wykorzystano zieloną wykładzinę REWIND® Flat w 100% nadającą się do recyklingu.

Sektor zdominowany przez liczby

W sektorze zdominowanym przez liczby, Sibos skupił się na danych dotyczących zrównoważonego rozwoju, które się liczą. Sibos corocznie łączy wszystkie zakątki świata finansów, aby nawiązywać kontakty i omawiać najlepsze praktyki. I tym razem zrównoważony rozwój był priorytetem. Wystawa w Amsterdamie pokazała zaangażowanie w wydarzenie dzięki profesjonalnemu wyglądowi wykładzin imprezowych REWIND® w 100% bez lateksu. A kiedy trzydniowe wydarzenie się skończyło – wszystkie dywany eventowe REWIND® zostały poddane recyklingowi. To odważny krok w kierunku naszej przyszłości.

Fitur świętuje turystykę w sposób zrównoważony dzięki REWIND®

Zdobywca nagrody MICE i REWIND® Rethinker IFEMA MADRID był gospodarzem Międzynarodowych Targów Turystyki Fitur. Zdecydowali się uczcić zrównoważony rozwój, projektując i budując scenę wykorzystując estetyczny REWIND® Flat bez lateksu.

®Architekt@Work buduje lepszy świat z REWIND®

Polityka GREEN od jakiegoś czasu zyskuje na popularności w sektorze projektowania, budownictwa i architektury, więc sensowne było podczas Belgium’s Brussels Expo aby wydarzenie było zaprojektowane z pełni nadającymi się do recyklingu wykładzinami REWIND® Flat.

Art Basel poważnie traktuje zrównoważony rozwój dzięki REWIND® Dilour

Art Basel poważnie traktuje zrównoważony rozwój, dlatego na wystawy użyto 30 000 m2 wykładziny REWIND® Dilour, w 100% nadającego się do recyklingu.

Konferencja onkologiczna została powiązana z uzdrowieniem planety na paryskim kongresie Esmo

Kongres Esmo – forum dla onkologów na całym świecie, aby spotkać się i omówić najnowsze osiągnięcia w leczeniu nowotworów – przełamał formę designu. Żywy, kolorowy, w 100% zrównoważona wykładzina wystawiennicza REWIND® poprawiła estetyczny klimat kongresu. Naprawdę ważne było to, że CTN poddał recyklingowi 108 750 m², udowadniając, że zdrowie ludzkie i zdrowie planety są jednym.